Bize tarak şeklini söyle, sana karakterini söyleyelim: Kişiliğinizi tarağınızdan biliyoruz!

Seçtiğiniz tarak karakter özelliklerinizi ele veriyor. Tarağınız ile kişilik özellikleriniz arasında bağlantı olduğunu söyleyebiliriz. Uzun süredir yapılan ve çok sayıda insanın nokta atışı olarak nitelendirdiği bu test ile hayattaki en önemli kavramlarınız arasında bir bağ var. Görsel nesnelere verilen tepkilerin, hayata karşı bakış açınızı gösterdiği de psikologlar tarafından belirtiliyor. Hayatta sizin için önemli olan kavramları ve bakış açınızı öğrenmek için tarağınızın şeklini söyleyin.

Dağınıklık Tarağı

Yaşamayı seven bu kişiler, her şeyin tadını çıkarmaya çalışıyorlar. Sizi üzmek, kırmak kadar mutlu etmek de zor. Bir diğer dikkat çeken yönünüz ise dağınık bir yapınızın olması. Bu sadece evinizin değil, hayat tarzınızın da böyle olduğunu gösteren ama sizi zorlamayan bir özellik. Kimsenin size karışmaması için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Saygınlık Tarağı

İnsanların üzerinde etkili olmayı, iz bırakmayı seviyorsunuz. Değer görmeyi sevdiğiniz kadar verdiğiniz değeri de gösteriyorsunuz. Özenli ve ölçülü davranmaktan vazgeçmezsiniz. Belki bu kuralcılığınızı biraz da olsa yıkma zamanı gelmiştir.

Eşitlik Tarağı

Her zaman eşitlikten yanasınız. Haksızlık karşısında susabilmek size göre değil. Adalet arayışınız her yerde. Eşitlikçilik ve adaletin en büyük hassasiyetiniz. Bu eşitlikçi tavrınız sizi yorsa da böyle olmaya devam etmelisiniz.

Güven Tarağı

Güven duymak ve o güveni hissettirmek için doğduğunuzu söyleyebiliriz. Çevrenizdeki insanlar tarafından sevilip sayılıyorsunuz. Çok güvenilir olmanız sizin değer görmenize yardım ediyor. Her zaman doğru ve yanlış çizgisini ayırt edebilen bir kişiliğiniz var. Hayatta bazen kendinizi yalnız hissetseniz de iç huzurunuz her şeyden önce geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir