Moda dünyasının gamzeli güzeli bildiğiniz gibi: Eşi, dördüncü çocuk için ikna edememiş

SÖZLERİ OLAY OLMUŞTU
Eski eşinden bir oğlu olan, ikinci eşiyle de iki bebek sahibi olan model, görünüşe göre eskisi kadar podyumlarda salınmıyor. Ama bir yandan kendi kurduğu firmanın işleriyle ilgilenirken diğer yandan da ailesine daha fazla vakit ayırıyor. Geçen yılın son aylarında “Kocam beni dördüncü bebek için ikna etmeye çalışıyor” sözleriyle hatırlanan model öyle görünüyor ki bu konuda henüz ikna olmamış.

EŞİYLE BİRLİKTE KAMERA KARŞISINA ÇIKTI
Bu ilginç açıklamasını hatırlıyorsanız eğer moda dünyasının ‘gamzeli güzeli’ Miranda Kerr’den söz ettiğimizi de anladınız zaten. Snapchat’in kurucularından Evan Spigel ile mutlu bir evlilik yürüten Kerr geçen hafta sonu bir etkinlikte kameralar karşısına çıktı.

O gecede Kerr’e kocası eşlik etti. Çift, Los Angeles’ta düzenlenen bir ödül törenine konuk oldu. Klasik kesimli siyan bir elbise giyen ve görünümünü de boynuna taktığı kolyeyle tamamlayan Kerr’ın güzelliğinin doruğunda olduğu dikkat çekti.

KOCASI AİLEYİ GENİŞLETMEK İSTİYORDU
Üççocuk dünyaya getirmesine rağmen hala Victoria’s Secret meleği olduğu dönemdeki görüntüsünü koruyan Kerr eşi Spiegel ile birlikte uzun uzun objektiflere poz verdi.

Miranda Kerr, geçen yılın kasım ayında kocasının bir çocuk daha yapmaları için kendisini ikna etmeye çalıştığını söylemişti: Ama görünüşe göre bu konuda henüz ikna olmamış ki Miranda Kerr, hala eski formunu koruyor. Kendisinden onlarca yaş genç modellere taş çıkartacak bir görüntü sergiliyordu.

ÜÇ ÇOCUKLU HAYAT
İlk evliliğini yaptığı Orlando Bloom’dan Flynn Christopher adında 11 yaşında bir oğlu olan Kerr; Evan Spiegel ile evliliğinden da 4 yaşında Hart ve Myles adında 3 yaşında iki erkek çocuk daha dünyaya getirdi. Geçen yılın kasım ayında Hollywood’daki etkinliğe 32 yaşındaki Spiegel ile birlikte katılan Miranda Kerr, üç çocuk annesi olarak hayatını anlattı.

‘ONLARDAN BİR ŞEYLER ÖĞRENMEYİ SEVİYORUM’
Kendine ait bir kozmetik ürünleri markasının da kurucusu olan Kerr, dünyayı çocuklarının gözünden gördüğünü belirterek ” Anlıyorum ki her biri dünyayı birbirinden farklı bir şekilde görüyor. Her ne kadar aynı çevrede büyüseler de üç çocuğumun, perspektifleri çok farklı. Bunu anlamayı ve onlardan bir şeyler öğrenmeyi seviyorum” diye konuştu.

 ‘AİLEM HER ZAMAN ÖNCELİĞİM’
Miranda Kerr; üç çocuğunun yanı sıra kendine ait kozmetik şirketinin işleriyle de ilgilenmek zorunda. Ama anlattığına göre önceliği her zaman ailesi. Kerr ” Her zaman ailemi her şeyin önüne koymaya çalışıyorum. Ayrıca kocamla vakit geçirmek de çok önemli. Büyükannem bana kocamı her zaman ilk sıraya koymam gerektiğini öğretti” dedi. Kerr, büyükannesinin beş tane çocuğu ve çok sayıda torunu olduğunu da hatırlattı.

‘KOCAM YENİ BİR BEBEK İÇİN BENİ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR’
Kerr, son dönemde katıldığı bütün etkinliklerde yeniden anne olmayı düşünüp düşünmediği sorusuyla karşı karşıya kalıyor. Ünlü model, Evan Spiegel’ın da kendisini yeni bir çocuk için ikna etmeye çalıştığını söyledi. Kerr, dördüncü bebeğe sıcak baktığını da gizlemedi.

?

İLK EVLİLİĞİNİ ORLANDO BLOOM İLE YAPTI
Avustralyalı model Miranda Kerr, ilk evliliğini 2010 yılında ünlü oyuncu Orlando Bloom ile yaptı. Kerr ile Bloom’un bu evlilikten Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom adlı şu anda 11 yaşında olan bir erkek çocukları dünyaya geldi. Bir dönemin gözde çiftinin evliliği 2013 yılında sona erdi. Miranda Kerr, 2017 yılında Snapchat’ın kurucularından Evan Spiegel ile evlendi.

ESKİ EŞİ HAKKINDA İLGİNÇ AÇIKLAMALAR YAPMIŞTI
Kerr, geçen yıl eski eşi Orlando Bloom hakkında yaptığı ilginç açıklamayla da dikkat çekmişti. Kerr, 2021 yılının ağustos ayında Moments with Candace Parker adlı podcast yayınına katıldı. Orada eski eşi Bloom hakkındaki bir soruya “O benim sinir bozucu erkek kardeşim” diye yanıt verdi. Kerr, o programda eski eşinin nişanlı olduğu Katy Perry hakkındaki görüşlerini de ifade etti.

 ‘ONU OĞLUMUN BABASINDAN DAHA ÇOK SEVİYORUM’
Miranda Kerr hem eski eşi Orlando Bloom’u, hem de onun yeni nişanlısı Katy Perry’yi sevdiğini söyledi. 2017 yılında evlendiği Evan Spiegel ile mutlu bir evlilik sürdüren Kerr eski eşi ve onun yeni nişanlısı hakkında “Birlikte tatile gidiyoruz. Önemli kutlamaları birlikte yapıyoruz” dedi. Bloom ve Katy Perry ile arkadaşça bir ilişki sürdürdüklerini anlatan Kerr, Bloom’un nişanlısı Katy Parry hakkında da şöyle konuştu: ” Onu seviyorum. Şunu söyleyebilirim ki onu Flynn’in babasından daha fazla seviyorum.

‘SİNİR BOZUCU ERKEK KARDEŞ’: Miranda Kerr, bir zamanlar evli olduğu 45 yaşındaki Orlando Bloom’u eski eşten çok bir erkek kardeş olarak gördüğünü vurguladı. Kerr “O şimdi benim için bir erkek kardeş. Çoğu zaman sinir bozucu bir erkek kardeş” şeklinde esprili bir ifade tercih etti.

 
“OĞLUMA ARKADAŞÇA DAVRANIYOR, ANNESİ OLMAYA ÇALIŞMIYOR”
Ünlü model ve girişimci Kerr sohbetin bir bölümünde, eski eşinin nişanlısı Katy Perry hakkındaki ilk izlenimini de anlattı. Kerr “Orlando, Katy ile flört etmeye başladığında beni evine davet ettiğini hatırlıyorum. Onun (Katy Perry) oğlum Flynn ile nasıl ilgilendiğini gördüm. Onun annesi olmaya çalışmıyordu ama arkadaşça ve eğlenceli bir tavır sergiliyordu. İşte bu isteyebileceğiniz her şey” diyerek sözlerini sürdürdü.

KOZMETİK MARKASI KURDU
Miranda Kerr, adını podyumlarda “Victoria’s Secret meleği” olarak duyurdu. Daha sonra kendi yolunu çizen Kerr, podyumda yıldızının en parlak olduğu dönemde kurduğu organik ürünler sunan kozmetik markasına ağırlık verdi.

GENÇLİK SEVGİLİSİNİN ADINI VERDİ
Bu arada yeri gelmişken hatırlatalım… Miranda Kerr’ın, Orlando Bloom ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Flynn’in ikinci ismi Christopher’ın dokunaklı bir anlamı var. Birkaç yıl önce Kerr’in ilk oğluna bir Trafik kazasında kaybettiği gençlik sevgilisi Christopher Midlebrook’un adını verdiği ortaya çıkmıştı. Avustralya`da yayınlanan Daily Telegraph gazetesine konuşan Kerr “Christopher öldükten sonra ona ileride bir oğlum olursa senin adını vereceğim diye mektup yazdım ve bu sözümü tuttum dedi.” O dönemde evli olduğu Orlando Bloom`a bu olayı anlattığını söyleyen Kerr bu durumun kendisini rahatsız etmeyeceğini tam tersine mutluluk duyacağını söyledi.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*