Özge Özpirinççi, Eşi Burak Yamantürk’ün Doğum Gününü “Ateşli Baba” Paylaşımıyla Kutladı!

Ünlü oyuncu Özge Özpirinççi, eşi ve kızı Mercan ile herkesi imrendiren bir aile yaşantısına sahip. Örnek çiftimiz Özge Özpirinççi ve Burak Yamantürk, uyumlarıyla da göz kamaştıran ünlülerimizden… Özge Özpirinççi, bugün eşinin doğum gününü yaptığı paylaşımlarla kutladı. Gelin hep birlikte bu paylaşımlara bir bakalım…?

“Aşk Yeniden” ve “Kadın” gibi başarılı projelerde yer alan Özge Özpirinççi’yi tanımayanımız yoktur. Başarılı oyuncu şimdilerde Show TV’de yayınlanan ‘Sandık Kokusu’ dizisinde rol alıyor.

Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da dikkat çeken Özpirinççi, 2021 yılında uzun süredir birlikte olduğu Burak Yamantürk ile dünyaevine girmişti.

Ünlü çiftimiz, aynı yıl ilk kızları Mercan’ı kucaklarına aldı. Kızlarını gözlerden uzak büyüten Özge Özpirinççi ve Burak Yamantürk çifti, aile yaşantılarıyla herkesi kendilerine imrendirmeye devam ediyor.

Hatta geçtiğimiz günlerde Hakan Gence’ye konuşan Özge Özpirinççi, eşinde kendisini etkileyen özellikleri açıkladı.

Özge Özpirinçci, “Burak’ın gözünden iyilik akıyordu. Bana güven hissi verdi. Kıyamet kopsa “Ben bu adamın yanında iyiyim” hissini veriyor bana. Hangi zorluktan geçsek el ele tutuştuğumuzda bize hiçbir şey olmaz gibi hissediyorum” diyerek duygularını ifade etmişti.

Özpirinççi, bugün eşi Burak Yamantürk’ün doğum gününü romantik paylaşımlarla kutladı. Güzel oyuncu, “İyi ki doğdun ‘hot daddy’! ‘Hep arkandayım’! HEP! ❤️” notunu düşerek aşağıdaki fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı?

Ayrıca Instagram’ın hikaye bölümünde de eşi ve kızı Mercan’la birlikte olan fotoğrafları paylaşan Özge Özpirinççi, eşinin doğum gününü kutlamalara doyamadı.?

?

?

?

“HARİKA BİR YAŞ OLSUN! SENİ ÇOK SEVİYORUM!”?

1. Sosyal medya kullanıcıların gelen yorumlar ise…

2. ?

3. ?

Tabii Özpirinççi’nin paylaşımının altına yazdığı “Hep arkandayım” sözünü doğru bulmayan sosyal medya kullanıcıları da oldu…?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x